Ubytování v našich apartmánech


Apartmán 1

Apartmán se skládá ze dvou pokojů, kuchyně s jídelním koutem, předsíně a koupelny. Pokoje jsou útulně a komfortně zařízeny dřevěným nábytkem - ložnice dvěma velkými postelemi a obývací pokoj s pohodlnou rozkládací pohovkou s dalšími dvěma lůžky, dále pak barevným televizorem se satelitem, připojení k internetu. Kompletně vybavená kuchyně s čtyřvařičem, mikrovlnou troubou, lednicí, umožňuje nezávislé soukromé stravování. K apartmánu patří WC, koupelna se sprchou a sušákem na prádlo. K dispozici zahradní prostor.

Apartmán 2+2

Apartmán pro 2-3 osob. Obývací ložnice se s manželskými postelemi a rozkládacím lůžkem, TV, SAT, plně vybavená kuchyně s jídelním koutem, koupelna se sprchovým koutek a WC. K dispozici terasa, zahradní prostor.

Apartmán 3

Apartmán pro 2-5 osob. Ložnice se dvěma lůžky (možnost jako manželská postel nebo oddělená lůžka) a dalším lůžkem, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem a rozkládací sedací souprava (spaní pro dvě osoby) TV, SAT, koupelna se vanou a WC. K dispozici terasa, zahradní prostor.